Events

Private events


Omades väga pikka kogemust erinevatel surfialadel on meie põhitegevuseks saanud surfikoolituste tegemine. Surfivarustuse rent ja erinevad surfitreeningud-matkad. Valikus on aerusurf, kajak, skim, vesirattad, lohesurf, purjelaud.

Corporate events


Pärnu Surf Center’is on ettevõtetel ja eraisikutel võimalik korraldada suvepäevi, firmaüritusi, sünnipäevi ja surfikoolitusi ajavahemikul 15.05-15.09 Pärnu Surf Center asub aadressil Ranna pst. 11. Mis asub ujumisala piiril.

kids birthday


Tehke laste sünnipäev eriliseks, kus saab sõita rannas vesirattaga, skim lauaga, kajaki. Ja aerusurfilauaga 2 tundi ja reserveerime 3 tunniks sünnipäevalistele istumise terrassil. Hind 10 EUR inimene (miinimum broneeringutasu 100 EUR)

Events at your location


Kui korraldate enda suvesündmust ja tahate lisada päevakavasse huvitavaid tegevusi, siis saame teile appi tulla oma meeskonnnaga ning pakkuda erinevaid surfitegevusi. Valikus on lohesurfi või purjelaua koolitus, aerusurf ja kajaki matkad-võistlused, skimid lastele.

Birthday surf!


Tule tee sõpradega väike aerusurfi/kajaki trip ning chilli Surf Center’i terrassil päevitades hea muusika saatel. Aerusurfi või kajakiga merel või liugle skimmiga 1,5 tundi + reserveerime ala Surf Center’i terrassil. Hind 15 EUR inimene (miinimum broneeringutasu 105 EUR) Huvi korral saame pakkuda lisatasu eest surfikoolitusi, rentida erinevat surfivarustust, korraldada meeskondlike võistlusi.

Trip to Pärnu mole


Tulge oma seltskonnaga veetma lõbusaid hetki Pärnu randa aerusurfama või kajakiga sõitma. Aerusurf on ülipop meeleolukas ajaviide merel, mis on lihtne ja õpitav hetkega. Kajakiga sõitmiseks piisab kajakisse istuda ning aerutama hakata.

Marathon


Pärnu surfikeskus on korraldanud aastaid erinevaid surfivõistlusi nii algajatele ja Eesti meistrivõistlusi Eesti parimatele sõitjatele. Sel aastal korraldame Pärnu Surf Fest maraton võistluse lohesurfaritele ja purjelauduritele! Täpsem info võistluse kohta on leitav meie FB lehelt.