Kasutatud 2019 Naish Pivot 9m lohe

650.00

Lohe on väga heas korras, balloon üle kontrollitud.

Legendaarsesse staatusesse tõusnud Naish Pivot on lohe, mis on üks kõige populaarsemaid all-around lohesid ja see sobib igasse sõidustiili, nii prole kui algajale.

Selle lohega on viimased 2 aastat võidetud bigair võistlis Cape Town’is King of the Air, seega isegi kõige kõrgemal professionaalsel tasemel on just see lohe oma üliheade lennuomaduste poolest toonud Kevin Langeree’le need tiitlid.

Sama lohega võitis meie kohalik kiteloopide äss Alan Sünd King of the Air Kakumäe võistluse ning sõidetud Erkki Soosaare poolt mitmeid Eesti lohesurfi kiirussõidu rekordeid.

Selle edukuse ja populaarsuse on toonud sellele lohele üks asi ja see on LIHTSUS.

Lohe käitub väga stabiilselt kõikides tingimustes, omab väga suurt tuuleulatust ning lohe kuju on disainitud väga efektiivne. See kõik tagab kõrged pikad lennud, kontrollitud lihtsad kiteloobid, väga hea ülestuule nurga ning kerge lohe veest kätte saamise ja käsitlemise algajatele.

Lisaks kõigele sellele on tegemist Naish’i kvaliteediga, kus Naish kasutab kõige uuenduslikumaid lohematerjale (4 ribiline ripstop lohekangas Quatex jne) ja disainilahendusi. Kõik see on teinud Pivot’ist selle unikaalse lohe, mis igat Pivot’i proovijat väga positiivselt üllatab.